Geçici Mail Açan Site: Tempail

Ana Sayfa Blog Genel Geçici Mail Açan Site: Tempail

Sürekli farklı siteleri gezip incelediğimiz olmuştur. Genellikle bu siteler, içeriği görebilmek için veya nimetlerinden yararlanabilmek için üyelik ister. Belki de hayatımız boyunca bir daha girmeyeceğimiz bu sitelere, mail adresimizi vermek işimize gelmeyebilir. Bu durumda yapmamız gereken tek şey Teampail.com‘u kullanmak.

Tempail.com nedir? Ne işe yarar?

Bu site size, geçici olarak sınırsız sayıda e-posta adresi açmanızı sağlıyor. Siteye girer girmez size özel bir e-posa hesabıyla karşılaşıyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey e-posta adresini kopyalamak ve dilediğiniz gibi kullanmak.

Ayrıca bu e-posta adresine gelen mailleri de herhangi bir kısıtlama olmadan okuyabiliyorsunuz.

Piyasada hali hazırda bu tarz oldukça fazla site var. Fakat Tempail’i öne çıkaran şey ürettiği e-posta adreslerinin spam olarak algılanmaması. Umarım verdiğim site işinize yarar.

Yorumlarınızı eksik etmeyin. İyi çalışmalar.

Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

4 yorum

Mimar blogger 15.11.2018, 21:53

Öncelikle gizlilik ve güvenlik konularındaki içerikler çok ilgimi çekiyor. Faydalı içerik için teşekkür ederim. Ama 14 15 mail adresim var. Birini paylaşmaktan çekinmedim hiç bu zamana kadar, öneri aklımda olacak. 🙂

    wpuzman 15.11.2018, 21:59

    Güvenilir siteler için gerçek e-posta adreslerini kullanmak mantıklı fakat diğer siteler için riskli bir durum. İptal edemeyeceğimiz e-bültenlere abone olma ve sürekli spam e-posta alma gibi riskleri var.

Program İndir 15.10.2019, 12:39

Bu siteleri çok kullanıyorum pratik oluyor

kriptoparalar11 yilmaz 23.12.2021, 13:43

bu aralar sıklıkla kullandığım site https://10minutesemail.net/

Yorum Yapın